BERG BUDDY WHITE

Nowy produkt

Holenderska firma BERG posiada ponad 20-letnie doświadczenie w rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów przeznaczonych do zabawy na świeżym powietrzu.

Więcej szczegółów

1 080,00 zł brutto

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Ruch i elegancję czyli domenę dziewczynek skonfrontowano po raz kolejny z rowerkiem o lekkiej konstrukcji ramy uzupełnionym ulubionymi rozwiązaniami technicznymi. Aby zapewnić dodatkowe wrażenia postarano się zatem o rajdową kierownicę, regulowane sterowanie i siedzisko, szybki bieżnik, bezdętkowe ogumienie, intuicyjne hamulce i koniecznie kucykową kolorystykę.

Mamo, Mamo, daj bujaka za buziaka!

GOKART BERG BUDDY WHITE holenderskiej firmy BERG

 

GOkart BERG Buddy White przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-8 lat. Regulowana wysokość kierownicy i 3-stopnie regulacji fotela powodują, że gokart "rośnie" razem z dzieckiem. Duże pompowane koła z obręczami na łożyskach maszynowych zapewniają lekkość toczenia co przekłada się na komfort jazdy. Na szczególną uwagę zasługuje również bardzo dokładny układ kierowniczy.

Gokart BERG Buddy wyposażony jest w innowacyjną przekładnię BFR. Umożliwia ona jazdę do przodu, jazdę do tyłu, możliwość hamowania pedałami oraz posiada funkcję wolnobiegu. Wolnobieg powoduje, że pedała nie obracają się samoistnie przy jednoczesnym obrocie kół (dziecko nie musi cały czas pedałować).

 


 

Gokarty BERG to synonim najwyższej jakości.

1.jpg

 

WYSYŁKA PRODUKTU

Produkt w ciągłej sprzedaży.

Podana ilość na aukcji jest orientacyjna.

W przypadku braku towaru na magazynie wysyłka będzie w ciągu 5 do 14dni. Wysyłamy powiadomienie mailowo o wydłużeniu się terminu wysyłki.

 


2.jpg

 


 

 

3.jpg

 

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

 

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

 

 12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

 

 

Gwarancja 2 lata
Wiek użytkownika 3 - 8 Lat
Maksymalna waga użytkownika 50 kg
Wielkość pojazdu (długość, szerokość, wysokość) 110 cm, 65 cm, 63 cm
Waga pojazdu 18 Kg
Hamulec Nożny w pedałach
Bieg wsteczny tak
Wolnobieg tak
Regulowany fotel tak
Regulowana kierownica tak
Obudowa łańcucha Pełna

30 innych produktów w tej samej kategorii: