NOWOŚĆ DUŻY GOKART na pedały HAMULEC KOŁA EVA

Nowy produkt

Gokarty BERG to synonim najwyższej jakości.

Więcej szczegółów

1 799,00 zł brutto

Ostatnie egzemplarze!

Więcej informacji

Pod Twoimi kołami toczy się prawdziwa przygoda? My już wiemy dlaczego :).To zasługa ambicji i charakteru. Nic innego jak one zaciągnęły pod Twoje stopy terenówkę szybkiego reagowania w wersji lekko opancerzonej dla młodych kadetów. Zanim przystąpimy do inspekcji obozu upewnij się, że każde z pięciu kół jest na swoim miejscu. W omijaniu prawa jak i lewa w tym do błądzenia w kółko będzie niezwykle przydatna, poręczna również dla cywili, regulowana kierownica. Sportowe, przestawne siedzisko oraz uchylna oś przednia pozwolą przebyć szlak śladem najodważniejszych Obcych jacy wylądowali w pobliżu. Pośród: terenowego bieżnika, bezdętkowego ogumienia, intuicyjnych hamulców i wzornictwa Jeep nie powinno zabraknąć detalu o wojskowym rodowodzie.

Jeep Jeep Hurra! Jeep Jeep Hurra! Jeep Jeep Hurra! Hurra! Hurra!+

Holenderska firma BERG posiada ponad 20-letnie doświadczenie w rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów przeznaczonych do zabawy na świeżym powietrzu.

Codziennie zespoł doświadczonych inżynierów i projektantów pracuje nad doskonaleniem produktów BERG wykorzystując innowacyjne technologie i skupiając się na bezpieczeństwie, jakości i łatwości obsługi.

 

 

Gokarty BERG to synonim najwyższej jakości.

..

WYSYŁKA PRODUKTU

Produkt w ciągłej sprzedaży.

Podana ilość na aukcji jest orientacyjna.

W przypadku braku towaru na magazynie wysyłka będzie w ciągu 5 do 14dni. Wysyłamy powiadomienie mailowo o wydłużeniu się terminu wysyłki.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

warancja 2 lata
Wiek użytkownika 4 - 12 Lat
Maksymalna waga użytkownika 60 Kg
Wielkość pojazdu (długość, szerokość, wysokość) 147 cm, 70cm, 64 cm
Waga pojazdu 29 Kg
Hamulec Nożny w pedałach
Bieg wsteczny tak
Wolnobieg tak
Regulowany fotel tak
Regulowana kierownica nie
Obudowa łańcucha Pełna

30 innych produktów w tej samej kategorii: